Elite burned Rabbits
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elite burned Rabbits
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Officieři

Goto down 
+13
Gaeflin
shoopca
Holy
Fix3
Meister
Fido
Rikous
Aldric
Ellias
Spejhlic
astorre
Kate93
Varousek
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Ellias
Ukecánek
Ellias


Poèet pøíspìvkù : 51
Bodíky : 56
Reputace :) : 1
Join date : 12. 11. 09
Age : 35
Location : Brno

Officieři - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři - Stránka 3 EmptyWed Dec 16, 2009 11:36 pm

Aha takhle, konecne tomu rozumim Smile Diky za vysvetleni Smile
Návrat nahoru Goto down
Mal.Kin
Ukecánek



Poèet pøíspìvkù : 102
Bodíky : 120
Reputace :) : 2
Join date : 03. 11. 09

Officieři - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři - Stránka 3 EmptyThu Dec 17, 2009 8:20 am

moje mlada taky hraje, ale na nariniasu...tam je i sunwell...
Návrat nahoru Goto down
http://ostrava.radiobrod.cz
Varousek
Ukecanec
Varousek


Poèet pøíspìvkù : 152
Bodíky : 198
Reputace :) : 12
Join date : 01. 11. 09
Age : 32
Location : Týniště nad Orlicí

Officieři - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři - Stránka 3 EmptyThu Dec 17, 2009 8:37 am

Mal.Kin napsal:
moje mlada taky hraje, ale na nariniasu...tam je i sunwell...

Narnias je dobrej server no.. Dokonce se chtěli spojit s mystiqem. To už by twinstar nebyl první v ničem. Teď jsou nej v populaci, ale nemají vmapy
Návrat nahoru Goto down
Mal.Kin
Ukecánek



Poèet pøíspìvkù : 102
Bodíky : 120
Reputace :) : 2
Join date : 03. 11. 09

Officieři - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři - Stránka 3 EmptyThu Dec 17, 2009 10:56 am

s narniasem budeme spolupracovat jako radio...uvazoval jsem ze vyuziji svych zanmosti a necham si tam prevest nejakou postavu, ale kdo vi jestli to pujde...kazdopadne, kdyz jsem byl poseldni tri dny ve hre, nabizel jsem, ze neco healnu nebo tanknu a nikdo nenapsal ani bu, pritom 30 hracu bylo online, tak jsem se zamracil a rikal si jestli to ma vubec smysl tu v necem pokracovat. Jak uz bylo receno cas nikdo nevrati...Je tam spousta novacku, co nema preq, nabizim jim pomoc a nikdo nic. Je to zkratka smutne. Mit chut a cas, tak se pokusim vam s tim pomoci, ale neni ani jedno.
Návrat nahoru Goto down
http://ostrava.radiobrod.cz
Meister
Ukecánek



Poèet pøíspìvkù : 92
Bodíky : 114
Reputace :) : 1
Join date : 15. 11. 09
Age : 30
Location : Ostrava

Officieři - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři - Stránka 3 EmptyThu Dec 17, 2009 7:10 pm

Mal.Kin napsal:
s narniasem budeme spolupracovat jako radio...uvazoval jsem ze vyuziji svych zanmosti a necham si tam prevest nejakou postavu, ale kdo vi jestli to pujde...kazdopadne, kdyz jsem byl poseldni tri dny ve hre, nabizel jsem, ze neco healnu nebo tanknu a nikdo nenapsal ani bu, pritom 30 hracu bylo online, tak jsem se zamracil a rikal si jestli to ma vubec smysl tu v necem pokracovat. Jak uz bylo receno cas nikdo nevrati...Je tam spousta novacku, co nema preq, nabizim jim pomoc a nikdo nic. Je to zkratka smutne. Mit chut a cas, tak se pokusim vam s tim pomoci, ale neni ani jedno.

Mam na tebe nejak smulu,nemuzu te potkat ve hre,tak kdyztak,zitra budu asi online,tak se neco slozi (jesi bude dost lidi,tak 25-man raid,kdyz ne,tak aspon nejaky 10-man raid pro ty co by od tama jeste neco chteli nebo aspon obehame se spejhlicem nebo fritou take ty HC dungeony co jim chybi na preQ)
Návrat nahoru Goto down
Mal.Kin
Ukecánek



Poèet pøíspìvkù : 102
Bodíky : 120
Reputace :) : 2
Join date : 03. 11. 09

Officieři - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři - Stránka 3 EmptyThu Dec 17, 2009 10:07 pm

zitra po praci koncert, po koncerte do radia na schuzi a domu dorazim buh vi kdy a budu rad jak si odpocinu...
Návrat nahoru Goto down
http://ostrava.radiobrod.cz
Meister
Ukecánek



Poèet pøíspìvkù : 92
Bodíky : 114
Reputace :) : 1
Join date : 15. 11. 09
Age : 30
Location : Ostrava

Officieři - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři - Stránka 3 EmptyThu Dec 17, 2009 10:50 pm

Mal.Kin napsal:
zitra po praci koncert, po koncerte do radia na schuzi a domu dorazim buh vi kdy a budu rad jak si odpocinu...

JJ,stejne se nakonec udelala domluva,ze zitra v 16:00 pude Magnet a pak Gruul a pote kdyztak 10-man raidy (KZ,ZA) nebo nejake HC dungeony,proste zitra se cela guilda venuje tem lidem,co nemaji preQ (snad to tak i bude) Smile..ale tech ldii zas tak moc neni Smile
Návrat nahoru Goto down
Holy
Ukecánek



Poèet pøíspìvkù : 15
Bodíky : 20
Reputace :) : 1
Join date : 10. 10. 09

Officieři - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: dd   Officieři - Stránka 3 EmptyFri Dec 18, 2009 9:14 am

Mal.Kin napsal:
moje mlada taky hraje, ale na nariniasu...tam je i sunwell...

ja tam mam jeste 70tku Smile tak kdyztak zaparime
Návrat nahoru Goto down
Mal.Kin
Ukecánek



Poèet pøíspìvkù : 102
Bodíky : 120
Reputace :) : 2
Join date : 03. 11. 09

Officieři - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři - Stránka 3 EmptyFri Dec 18, 2009 11:32 am

ja tam mam velke hnede smradlave Smile
Návrat nahoru Goto down
http://ostrava.radiobrod.cz
Fastdeath
Ukecánek
Fastdeath


Poèet pøíspìvkù : 9
Bodíky : 9
Reputace :) : 0
Join date : 04. 12. 09

Officieři - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři - Stránka 3 EmptyWed Dec 23, 2009 10:55 am

chtel bych se vratit zase k puvodnimu tematu, ikdyž sem v guilde hodne kratce a s officirama sem zatim moc nekomunikoval tak bych sech tel podivit nadtim že teyla neni officir pač sem myslel žeje... a tímto bych chtel vlastně říct že by měl být protože VŽDYCKY když neco potřebuju( a sou to občas fakt kraviny) ochotně pomůže a poradí... a taky valerius by podle mne byl fajn officir proteže je taky takovej ochotnej pomoc... (a pokud tady tydle nazory už zazněly omlouvam se, ale tendle čtyř strankovej topic sem četl jen zběžně:-D)
Návrat nahoru Goto down
Meister
Ukecánek



Poèet pøíspìvkù : 92
Bodíky : 114
Reputace :) : 1
Join date : 15. 11. 09
Age : 30
Location : Ostrava

Officieři - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři - Stránka 3 EmptyWed Dec 23, 2009 4:54 pm

Fastdeath napsal:
chtel bych se vratit zase k puvodnimu tematu, ikdyž sem v guilde hodne kratce a s officirama sem zatim moc nekomunikoval tak bych sech tel podivit nadtim že teyla neni officir pač sem myslel žeje... a tímto bych chtel vlastně říct že by měl být protože VŽDYCKY když neco potřebuju( a sou to občas fakt kraviny) ochotně pomůže a poradí... a taky valerius by podle mne byl fajn officir proteže je taky takovej ochotnej pomoc... (a pokud tady tydle nazory už zazněly omlouvam se, ale tendle čtyř strankovej topic sem četl jen zběžně:-D)

1)Teyla officeer je
2)Pro Valeriuse nevim jesi by hlasovlai officeeri,ja osobne sem ho jeste nevidel nikdy nic udelat,raidy taky nechodi,ale je vklidu Smile
Návrat nahoru Goto down
Mal.Kin
Ukecánek



Poèet pøíspìvkù : 102
Bodíky : 120
Reputace :) : 2
Join date : 03. 11. 09

Officieři - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři - Stránka 3 EmptyWed Dec 23, 2009 5:37 pm

valerius uz jednou z gildy vyletel nebo sam odesel to uz nevim...kazdopadne nikdy jsem nevidel jeho aktivitu a co ja vim tak je pvpckar
Návrat nahoru Goto down
http://ostrava.radiobrod.cz
Fido
Ukecanec



Poèet pøíspìvkù : 198
Bodíky : 248
Reputace :) : 11
Join date : 16. 10. 09
Age : 39

Officieři - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři - Stránka 3 EmptyWed Dec 23, 2009 6:30 pm

Valerius max jako pvp leader (viz schůzka na vt minulej tejden a moje návrhy)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Officieři - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Officieři
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Elite burned Rabbits :: Přihlášky :: Nábor-
Přejdi na: