Elite burned Rabbits
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elite burned Rabbits
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Officieři

Goto down 
+13
Gaeflin
shoopca
Holy
Fix3
Meister
Fido
Rikous
Aldric
Ellias
Spejhlic
astorre
Kate93
Varousek
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Aldric
Admin
Aldric


Poèet pøíspìvkù : 308
Bodíky : 485
Reputace :) : 4
Join date : 06. 10. 09
Location : Trutnov

Officieři - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři - Stránka 2 EmptyTue Dec 15, 2009 9:40 am

Meister napsal:

Aldric - na raidy chodi..DKP leader to je..ale tim asi konci vsechno co ho vidim delat Sad (ale na 99,99% se pletu Wink

este k tomuhle ...
casu je malo ... a utirat nudle od nosu, oklepavat pindu vam tam chodit nebudu na to uz jste stari dost podle me lol! to uz oboje snad zvladnete sami ... to se radsi budu valet celej den v posteli ... a prijdu tam kdyz bude fakt nouze ... jinak neni duvod abych si ukrajoval cas z toho mala co mam na terez Wink ... cyclops
Návrat nahoru Goto down
https://rabbits.forumczech.com
Fido
Ukecanec



Poèet pøíspìvkù : 198
Bodíky : 248
Reputace :) : 11
Join date : 16. 10. 09
Age : 39

Officieři - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři - Stránka 2 EmptyTue Dec 15, 2009 11:20 am

astorre napsal:
v zivote som bezdovodne nikomu nenadaval a proti nikomu z guildy som nemieril nadavky, iba ak po nejakom konflikte, a svoje meno na oficira som nenapisal koli tomu ze nemam podporu guildy, ked treba dpska tak to som najlepsi, ked sa jedna o dalsie veci tak ta nik nepozna, neviem ako ostatny ale podla mna zalezi na ranku a nie koli vyberom z gb ale koli tomu ze ked sa clovek pozrie na tie ranky a vidi tam oficir tak si pomysli ze ten clovek tu je uz dost dlho a nieco uz s tou guildou prezil

Souhlasim s tim, že to, že když je člověk nejlepší dpsko, tak to nemusí znamenat, že bude i dobrej šéfík. Stejně tak každej nemá tu trpělivost a nebo schopnost někomu radit, ale zrovna proto, že patříš mezi nej dps, tak bys mohl zkusit rozdávat rady začínajícím mágům (něco jako "class leader").

Rank oficír rozhodně nesmí být pouze za čas strávený v uildě nebo za dávno minulé zásluhy. Když se člověk podívá na ty ranky, tak pod slovem oficír musí najít osobu, která je schopná mu poradit nebo pomoct. K čemu je oficír, kterej není vůbec online nebo na každou otázku odpovídá stylem "nech mě bejt, nemám čas a chuť ti něco vysvětlovat"!? Oficírem -poradcem, nemusí bejt člověk s bezmeznou autoritou, ale člověk, kterej ví (a je ochoten a schopen to plnit) jakým způsobem může guildě pomoct.

Jinak malinko k rankům: k čemu máte v guildě takovejch ranků!? In test je jasnej. Pak tam musí být "obyčejný" člen což má být známkou toho, že se v test modu osvědčil. K čemu ale několik ranků běžnejch členů!? K lepším výběrům z guild banky!? Tohle mi přijde jako zbytečnost z několika důvodů a) low věci se tam nedávaj a tudíž vždycky musí být omezení na výběry b) do banky by se měli dávat jen takové věci, které se dají použít pro potřeby guildovního raidování (lektvary, jídlo) o které by se měl starat bankéř (+ jeho pomocníci) a na začátku každého raidu by se takovéto itemy jednoduše "rozdali" potřebným (pokud vím, tak to takhle dřív v podstatě fungovalo, alchymista s sebou bral veškeré své zásoby a rozdával je potřebným, stejně tak kuchař), nedocházelo by tak k "plýtvání" těmahle věcma na bg nebo na low heroiky (tam ať si to každej sežene, přecejen u 25 raidů se to může hodit více) c) vzácné suroviny jako primaly by měl rozdělovat pouze správce banky a to přímo na určitou výrobu pve eq. Pro jakési odlišení aktivních členů chodících ve velké míře i hera a low dungy bych osobně navrhl další rank, rozdíl by byl v tom, že by zde bylo podle ranku rovnou poznat, zda se na tuto osobu dá obrátit s žádostí o pomoc s dungem (přecej je dost lidí, který budou radši sedět v SH nebo pujdou bg než by šli obyč dung nebo hero). Když tady chcete PvP hráče, tak holt PvP rank a bez výběru z gb. Rank oficír bych rozšířil podle funkcí, takže by byl rank Banker, Class leader, Náborový důstojník apod. Nevim kolik lze v guildě vytvořit ranků, ale ty ranky by každopádně měli o něčem vypovídat. Vzhledem k tomu, že tu zaznělo "že se na poradě může projevit kdokoliv" tak mi ranky založené na čase stráveného v guildě a na osobním vztahu s gumem, raid leaderem nebo třeba gm, připadaj dost ponižující a nespravedlivý. Nebo pokud je možno těch ranků udělat víc, tak je rozdělte rovnou podle dosažených preq, vzhledem k navrhovaným stejným právům na výběry z banky v tom nebude rozdíl.
Návrat nahoru Goto down
Fix3
Ukecanec
Fix3


Poèet pøíspìvkù : 271
Bodíky : 363
Reputace :) : 1
Join date : 08. 10. 09
Age : 39
Location : Hradec Kralove

Officieři - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři - Stránka 2 EmptyTue Dec 15, 2009 12:38 pm

Zdravim..pekne receno fido...co se tice ranku a zvlaste PVP tak urcite sem pro predelani a zruseni...

vas nas Vetrik
Návrat nahoru Goto down
Gaeflin
Ukecánek
Gaeflin


Poèet pøíspìvkù : 10
Bodíky : 13
Reputace :) : 1
Join date : 30. 11. 09

Officieři - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři - Stránka 2 EmptyWed Dec 16, 2009 12:33 pm

Jsem tu chvili ale za tu chvili co jsem se stihl porozhlednout muzu rict jen par veci.
Jednoznacne pro Vetrika, dale Meister se snazi, dal bych mu jeste trochu casu a pote bych uvazoval o jeho zvoleni. Jinak co se tyce ostatnich kandidatu nemohu moc mluvit, oni se jinak nikdo nevyjadruje v G chatu ani jinak, takze to takhle dopada.
Návrat nahoru Goto down
Mal.Kin
Ukecánek



Poèet pøíspìvkù : 102
Bodíky : 120
Reputace :) : 2
Join date : 03. 11. 09

Officieři - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři - Stránka 2 EmptyWed Dec 16, 2009 3:56 pm

vetrik je rad ze je rad...ten je na tom casove podobne jako ja...mozna trosku lepe Smile
Návrat nahoru Goto down
http://ostrava.radiobrod.cz
Mal.Kin
Ukecánek



Poèet pøíspìvkù : 102
Bodíky : 120
Reputace :) : 2
Join date : 03. 11. 09

Officieři - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři - Stránka 2 EmptyWed Dec 16, 2009 4:00 pm

astorre napsal:
oficirov som poslednu dobu v hre nevidel absolutne
co sa tyka meistra ak dostane oficira leavujem guildu, nieje predsa mozne aby oficira dostal niekto kto je v guilde 2 tyzdne ako priklad uvediem progenitusa a to co sa snim stalo ked dostal oficira, viac k tomu nemam co povedat
dam ti priklad...v dobe kdy si asi jeste ebr ani neznal jsem opustil HW spolecne s katty, devim, nirty a jeste par lidma. EBR vedl orkac a rades. Hned prvni den jsem se pustil do hadky s radesem tak ostre, ze jsem myslel, ze me okamzite vytepou...vubec se mi nelibil jeho pristup a jednani s gildou. Docela me sokovalo, kdyz mi pak napsal, ze chce, abych se stal oficirem. Nevim jestli si to devi nebo katty pamatuje, kazdopadne jsem nechapal, protoze jsme si dost ostre vymenili nazory a padaly i dost ostra slova. Kdyz za par dni radesovi siblo uplne stal se ze me zastupce orkace a to trvalo par tydnu.
Návrat nahoru Goto down
http://ostrava.radiobrod.cz
Varousek
Ukecanec
Varousek


Poèet pøíspìvkù : 152
Bodíky : 198
Reputace :) : 12
Join date : 01. 11. 09
Age : 32
Location : Týniště nad Orlicí

Officieři - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři - Stránka 2 EmptyWed Dec 16, 2009 4:05 pm

Ách, kéž by šly vrátit ty naše rozhovory na VT Smile Někdy mi to chybí.. A myslím ty časy, ještě než k nám šli lidi z pf a saplejch holek.. To byla paráda Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Spejhlic
Ukecanec
Spejhlic


Poèet pøíspìvkù : 269
Bodíky : 300
Reputace :) : 3
Join date : 19. 10. 09
Age : 34
Location : Jablonec nad Nisou

Officieři - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři - Stránka 2 EmptyWed Dec 16, 2009 4:58 pm

co bylo to bylo, sentiment je fajn a budoucnost už stejná nebude, maximálně jiná... tak byste se měli postarat o to, aby to zase za něco stálo, protože teď jste tady veteráni vy
Návrat nahoru Goto down
Aldric
Admin
Aldric


Poèet pøíspìvkù : 308
Bodíky : 485
Reputace :) : 4
Join date : 06. 10. 09
Location : Trutnov

Officieři - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři - Stránka 2 EmptyWed Dec 16, 2009 5:08 pm

hahaha Very Happy "veteran" tu jsem takovej taky Very Happy este muj 41. level v EBR Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://rabbits.forumczech.com
Mal.Kin
Ukecánek



Poèet pøíspìvkù : 102
Bodíky : 120
Reputace :) : 2
Join date : 03. 11. 09

Officieři - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři - Stránka 2 EmptyWed Dec 16, 2009 6:52 pm

pry veteran...barbiii slysis? maj nas za stare cucaky Smile
tak ja bych urcite pomohl, ale RL je prednejsi...pockej az na tebe prijde placeni dani, najmu, vody, tepla...a to vlastne vedu jeste firmu mimo praci, protoze radio taky odvadi dane. Ve ctvrtek na schuzi na vt prijdu a uvidime no. Kazdopadne ja uz stejne nemam zadny respekt a ani si ho nehodlam budovat znovu.
Návrat nahoru Goto down
http://ostrava.radiobrod.cz
Spejhlic
Ukecanec
Spejhlic


Poèet pøíspìvkù : 269
Bodíky : 300
Reputace :) : 3
Join date : 19. 10. 09
Age : 34
Location : Jablonec nad Nisou

Officieři - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři - Stránka 2 EmptyWed Dec 16, 2009 7:10 pm

1) Malkine respekt pořád máš jak vidíš
2) "veteránama" jsem myslel všechny dlouhodobé členy guildy, kteří vlastně ovlivňují celé dění
Návrat nahoru Goto down
Kate93
Malej spammer
Kate93


Poèet pøíspìvkù : 460
Bodíky : 485
Reputace :) : -2
Join date : 10. 10. 09
Age : 30
Location : Jablonec nad Nisou

Officieři - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři - Stránka 2 EmptyWed Dec 16, 2009 7:13 pm

Malki nepamatuju si to......ale tuším že to nebylo ten den, myslím že až druhý večer xDDDD
....ale tak Rades byl pako, to si pamatuju....
Návrat nahoru Goto down
http://www.x-dance.cz
Varousek
Ukecanec
Varousek


Poèet pøíspìvkù : 152
Bodíky : 198
Reputace :) : 12
Join date : 01. 11. 09
Age : 32
Location : Týniště nad Orlicí

Officieři - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři - Stránka 2 EmptyWed Dec 16, 2009 7:53 pm

S ním jsem se pohádal i já Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Kate93
Malej spammer
Kate93


Poèet pøíspìvkù : 460
Bodíky : 485
Reputace :) : -2
Join date : 10. 10. 09
Age : 30
Location : Jablonec nad Nisou

Officieři - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři - Stránka 2 EmptyWed Dec 16, 2009 8:04 pm

xDD to není nic zvláštního, ukaž mi někoho kdo se s ním nepohádal, ale kdo ho znal, a nepočítám tu jeho xD
Návrat nahoru Goto down
http://www.x-dance.cz
Varousek
Ukecanec
Varousek


Poèet pøíspìvkù : 152
Bodíky : 198
Reputace :) : 12
Join date : 01. 11. 09
Age : 32
Location : Týniště nad Orlicí

Officieři - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři - Stránka 2 EmptyWed Dec 16, 2009 8:07 pm

Co já vim Very Happy jestli to nakonec nebyl TEN jeho Very Happy


Edit: 111tej příspěvek - hezký číslo xD
Návrat nahoru Goto down
astorre
Ukecánek



Poèet pøíspìvkù : 145
Bodíky : 165
Reputace :) : 0
Join date : 11. 10. 09

Officieři - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři - Stránka 2 EmptyWed Dec 16, 2009 8:14 pm

Mal.Kin napsal:
v dobe kdy si asi jeste ebr ani neznal jsem opustil HW spolecne s katty, devim, nirty a jeste par lidma. EBR vedl orkac a rades.
no je to asi takto, hrac Keanor, ktoreho postavu ma teraz neviem kto, pretoze uz nehra, bol jeden z tych co podpisoval ten formular co treba na zalozenie guildy, bolo to zalozenie EBR, cistou nahodou je hrac Keanor moj spoluziak, cize o EBR viem od zaciatku
Návrat nahoru Goto down
Mal.Kin
Ukecánek



Poèet pøíspìvkù : 102
Bodíky : 120
Reputace :) : 2
Join date : 03. 11. 09

Officieři - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři - Stránka 2 EmptyWed Dec 16, 2009 8:18 pm

jj keanor tam byl, ale pak jsem s nim hral v HW
Návrat nahoru Goto down
http://ostrava.radiobrod.cz
Ellias
Ukecánek
Ellias


Poèet pøíspìvkù : 51
Bodíky : 56
Reputace :) : 1
Join date : 12. 11. 09
Age : 35
Location : Brno

Officieři - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři - Stránka 2 EmptyWed Dec 16, 2009 8:23 pm

Kdyz ste u toho zacatku, muzu vam do toho skocit?
Jak to bylo/je s byvalym GuM, proc odesel k alikum? A presel tak ze si postavu prevedl nebo expil od zacatku?
Sry za ot
Návrat nahoru Goto down
Fido
Ukecanec



Poèet pøíspìvkù : 198
Bodíky : 248
Reputace :) : 11
Join date : 16. 10. 09
Age : 39

Officieři - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři - Stránka 2 EmptyWed Dec 16, 2009 8:35 pm

Orkáč odešel protože mu zblbla hlavu baba (jako už tu podobné věci byly v několika případech) Postavy přejmenoval a prodal.
Návrat nahoru Goto down
Fido
Ukecanec



Poèet pøíspìvkù : 198
Bodíky : 248
Reputace :) : 11
Join date : 16. 10. 09
Age : 39

Officieři - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři - Stránka 2 EmptyWed Dec 16, 2009 8:36 pm

btw. já v žádném případě nejsem veteránem EBR, já v té guildě nikdy nebyl santa
Návrat nahoru Goto down
D.E.V.I
Ukecánek
D.E.V.I


Poèet pøíspìvkù : 58
Bodíky : 63
Reputace :) : 0
Join date : 16. 10. 09
Age : 35
Location : PRAHA

Officieři - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři - Stránka 2 EmptyWed Dec 16, 2009 9:25 pm

Kate93 napsal:
xDD to není nic zvláštního, ukaž mi někoho kdo se s ním nepohádal, ale kdo ho znal, a nepočítám tu jeho xD

haaadej Cool
Návrat nahoru Goto down
Teyla
Ukecánek
Teyla


Poèet pøíspìvkù : 61
Bodíky : 75
Reputace :) : 3
Join date : 17. 10. 09

Officieři - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři - Stránka 2 EmptyWed Dec 16, 2009 9:57 pm

VARO!! na me si zapomnel takze okamzite EDIT.. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Kate93
Malej spammer
Kate93


Poèet pøíspìvkù : 460
Bodíky : 485
Reputace :) : -2
Join date : 10. 10. 09
Age : 30
Location : Jablonec nad Nisou

Officieři - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři - Stránka 2 EmptyWed Dec 16, 2009 10:17 pm

tak puvodního majitele keanora taky tak nějak trochu znám xD ....
Návrat nahoru Goto down
http://www.x-dance.cz
Ellias
Ukecánek
Ellias


Poèet pøíspìvkù : 51
Bodíky : 56
Reputace :) : 1
Join date : 12. 11. 09
Age : 35
Location : Brno

Officieři - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři - Stránka 2 EmptyWed Dec 16, 2009 10:43 pm

citace :
Orkáč odešel protože mu zblbla hlavu baba (jako už tu podobné věci byly v několika případech) Postavy přejmenoval a prodal.

Takze ten drainer s nickem orkasmus neni on? Je to jen jeho prodana postava?

Btw ja tu svou ukecal a hraje taky a neotravuje Smile
Návrat nahoru Goto down
Fido
Ukecanec



Poèet pøíspìvkù : 198
Bodíky : 248
Reputace :) : 11
Join date : 16. 10. 09
Age : 39

Officieři - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři - Stránka 2 EmptyWed Dec 16, 2009 11:31 pm

Ellias napsal:
citace :
Orkáč odešel protože mu zblbla hlavu baba (jako už tu podobné věci byly v několika případech) Postavy přejmenoval a prodal.

Takze ten drainer s nickem orkasmus neni on? Je to jen jeho prodana postava?

Btw ja tu svou ukecal a hraje taky a neotravuje Smile

orkasmus byl tauren druid, toho přejmenoval a prodal a pak si přejmenoval svého alíka na orkasma
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Officieři - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Officieři
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Elite burned Rabbits :: Přihlášky :: Nábor-
Přejdi na: