Elite burned Rabbits
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elite burned Rabbits
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Officieři

Goto down 
+13
Gaeflin
shoopca
Holy
Fix3
Meister
Fido
Rikous
Aldric
Ellias
Spejhlic
astorre
Kate93
Varousek
17 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Varousek
Ukecanec
Varousek


Poèet pøíspìvkù : 152
Bodíky : 198
Reputace :) : 12
Join date : 01. 11. 09
Age : 32
Location : Týniště nad Orlicí

Officieři Empty
PříspěvekPředmět: Officieři   Officieři EmptyMon Dec 14, 2009 9:24 am

Officieři - Kritika, poděkování atd ...

Vitrsavany
Varousek (Darkwshadow)
Katyy
Rikous
Aldric
Devi

Pište na tyto officiery poděkování, kritiku, co by jste od nich chtěli a všechno, co Vás napadne.
Dále také pište návrhy na nové officiery, které chci postupem času nabrat - napsat můžete kohokoli, včetně sebe. tímto pomůžete nám, k výběru a rychlejšímu dění v guildě, které přez svátky plánuji.

Pokud jsem na někoho zapomněl, tak se omlouvám .. moc už o dění v guildě nevím.

Předem díky za jakékoli odpovědi.


Naposledy upravil Varousek dne Mon Dec 14, 2009 9:33 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Varousek
Ukecanec
Varousek


Poèet pøíspìvkù : 152
Bodíky : 198
Reputace :) : 12
Join date : 01. 11. 09
Age : 32
Location : Týniště nad Orlicí

Officieři Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři EmptyMon Dec 14, 2009 9:26 am

Můj návrh - Meister

Tento člověk není v guildě dlouho, ale snaží se, vyjadřuje se na fóru a celkově se o guildu vysoce zajímá. Připadá mi jako rozumný člověk, který i rád pomáhá, a který by do budoucna mohl být Raid leaderem popřípadě DKP leaderem.
Návrat nahoru Goto down
Kate93
Malej spammer
Kate93


Poèet pøíspìvkù : 460
Bodíky : 485
Reputace :) : -2
Join date : 10. 10. 09
Age : 30
Location : Jablonec nad Nisou

Officieři Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři EmptyMon Dec 14, 2009 11:57 am

Varouši mě můžeš smazat, nevím jestli se Mystiq ještě někdy vrátím, začala jsem zase hrát na Wotlku, protože už mě ty neustálý hádky tady unavujou. WoW má být hra pro zábavu a ne se tam stresovat víc než při nějakých zkouškách.

PS: S Meisterem souhlasím - na fórku se aktivně zapojuje při řešení různých věcí.
Návrat nahoru Goto down
http://www.x-dance.cz
astorre
Ukecánek



Poèet pøíspìvkù : 145
Bodíky : 165
Reputace :) : 0
Join date : 11. 10. 09

Officieři Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři EmptyMon Dec 14, 2009 1:31 pm

oficirov som poslednu dobu v hre nevidel absolutne
co sa tyka meistra ak dostane oficira leavujem guildu, nieje predsa mozne aby oficira dostal niekto kto je v guilde 2 tyzdne ako priklad uvediem progenitusa a to co sa snim stalo ked dostal oficira, viac k tomu nemam co povedat
Návrat nahoru Goto down
Spejhlic
Ukecanec
Spejhlic


Poèet pøíspìvkù : 269
Bodíky : 300
Reputace :) : 3
Join date : 19. 10. 09
Age : 34
Location : Jablonec nad Nisou

Officieři Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři EmptyMon Dec 14, 2009 1:50 pm

souhlasim s váma obouma. možná by mohl dostat na starosti jen některé oficírské povinosti
Návrat nahoru Goto down
Ellias
Ukecánek
Ellias


Poèet pøíspìvkù : 51
Bodíky : 56
Reputace :) : 1
Join date : 12. 11. 09
Age : 35
Location : Brno

Officieři Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři EmptyMon Dec 14, 2009 1:58 pm

Ja mam zatim hodne dobry zkusenosti s Rikousem, Devim a Vetrikem, skoro vzdy kdyz sem neco potreboval, treba i pomoct s preq, tak temer ihned mi pribehli na pomoc, nebo aspon naplanovali kdy mi pomuzou... S tim Meisterem, bohuzel souhlasim s Astorrem, prece nemuzeme udelat oficira z nehoho kdo je v guilde par dni at je sebevic aktivnejsi.
Návrat nahoru Goto down
Varousek
Ukecanec
Varousek


Poèet pøíspìvkù : 152
Bodíky : 198
Reputace :) : 12
Join date : 01. 11. 09
Age : 32
Location : Týniště nad Orlicí

Officieři Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři EmptyMon Dec 14, 2009 2:16 pm

Jistě, ale nové lidi bude potřeba. Rozhodně nechci dávat ofa někomu ze starších členů, kteří budou mít asi stejně času jako ti stávající - to rovnou říkám ne.
A jak jsem řekl, navrhněte někoho vy, nemusíte mi sem psát názory na Meistera - to bude topic jindy. Všechna jména která tu padnou budou v dalším topicu, a tam teprve budete mít možnost rozhodovat a komentovat.
Astorre - už se uklidni prosimtě, poslední dobou na tebe taky neslyším žádnou chválu.
Návrat nahoru Goto down
astorre
Ukecánek



Poèet pøíspìvkù : 145
Bodíky : 165
Reputace :) : 0
Join date : 11. 10. 09

Officieři Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři EmptyMon Dec 14, 2009 2:36 pm

Varousek napsal:
Astorre - už se uklidni prosimtě, poslední dobou na tebe taky neslyším žádnou chválu.
nepotrebujem aby ste ma chvalili, niesom z tych tipkov co sa idu posrat za tym aby sa o nich hovorilo ale zamysli sa kedy som napodledy povedal ze nejdem hociaku 25
Návrat nahoru Goto down
Aldric
Admin
Aldric


Poèet pøíspìvkù : 308
Bodíky : 485
Reputace :) : 4
Join date : 06. 10. 09
Location : Trutnov

Officieři Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři EmptyMon Dec 14, 2009 2:38 pm

ja nejsem OFFICIER ! Very Happy

Edit: a s tim meisterem bych souhlasil i ne ... snazi se to se musi nechat ... ale jak se psalo je v guilde 2 tejdny tak bych to este nechal chvilku jako je ...


Naposledy upravil Aldric dne Mon Dec 14, 2009 2:44 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://rabbits.forumczech.com
Varousek
Ukecanec
Varousek


Poèet pøíspìvkù : 152
Bodíky : 198
Reputace :) : 12
Join date : 01. 11. 09
Age : 32
Location : Týniště nad Orlicí

Officieři Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři EmptyMon Dec 14, 2009 2:43 pm

astorre napsal:
Varousek napsal:
Astorre - už se uklidni prosimtě, poslední dobou na tebe taky neslyším žádnou chválu.
nepotrebujem aby ste ma chvalili, niesom z tych tipkov co sa idu posrat za tym aby sa o nich hovorilo ale zamysli sa kedy som napodledy povedal ze nejdem hociaku 25

O tom nemluvím - říkám hned, že nevím co je na tom pravdy, ale prý jsi jeden z těch, co na raidu nejvíce nadávají. A vzhledem k tomu, jakou máš povahu bych tomu i věřil. Ale jak jsem psal, řešte officiery pls, ne nic jinného.
Návrat nahoru Goto down
Rikous
Malej spammer
Rikous


Poèet pøíspìvkù : 332
Bodíky : 365
Reputace :) : 0
Join date : 07. 10. 09
Age : 32
Location : Ústí nad Orlicí

Officieři Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři EmptyMon Dec 14, 2009 2:59 pm

můj názor na Meistera : řeknete mi někoho jiného, kdo v guildě strávil tak málo času a tolik toho udělal nebo se o to aspoň snažil.. on má moji plnou důvěru a věřim, že v tom chyba není. Ještě bych 1-2 týdny počkal a jestli půjde všechno jak má a neudělá nějakou pitomost, tak bych mu toho officira klidně dal..
jinak díky eliasi-vim, že bych toho asi mohl dělat i víc, ale když tam už sem tak se snažim pomáhat a vyřizovat officirske povinnosti. Mohl bych tam trávit i víc času, ale občas fakt nemam potřebu si kazit fajn den nějakejma wow problémama, který se řeší jako by to nebyla už jen hra.. samozřejmě to někdy není na škodu, aby se udržel nějakej ten systém, ale nic se nemá přehánět
Návrat nahoru Goto down
http://burned-rabbits.ic.cz/
astorre
Ukecánek



Poèet pøíspìvkù : 145
Bodíky : 165
Reputace :) : 0
Join date : 11. 10. 09

Officieři Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři EmptyMon Dec 14, 2009 3:24 pm

Varousek napsal:
O tom nemluvím - říkám hned, že nevím co je na tom pravdy, ale prý jsi jeden z těch, co na raidu nejvíce nadávají. A vzhledem k tomu, jakou máš povahu bych tomu i věřil. Ale jak jsem psal, řešte officiery pls, ne nic jinného.
keby som sa na tom raide flakal, na trashi bol afk ako poniektory tak ti nepoviem ani ň, ale myslim ze uz mam pravo si na tom raide zanadavat, uz som v guilde par mesiacov a dost ludi ma pozna, zrazu ti pride do guildy progenitus do tyzdna je oficir, za chvilu pride Meister, poviem mu vsetko co musi do raidu mat, talenty atd, potom si bez akehokolvek respektu zacne na mna otvarat hubu tak toto ja trpiet nebudem

Rikous napsal:
řeknete mi někoho jiného, kdo v guildě strávil tak málo času a tolik toho udělal nebo se o to aspoň snažil.. on má moji plnou důvěru a věřim, že v tom chyba není.
bud konkretny
Návrat nahoru Goto down
Varousek
Ukecanec
Varousek


Poèet pøíspìvkù : 152
Bodíky : 198
Reputace :) : 12
Join date : 01. 11. 09
Age : 32
Location : Týniště nad Orlicí

Officieři Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři EmptyMon Dec 14, 2009 3:37 pm

astorre napsal:

keby som sa na tom raide flakal, na trashi bol afk ako poniektory tak ti nepoviem ani ň, ale myslim ze uz mam pravo si na tom raide zanadavat, uz som v guilde par mesiacov a dost ludi ma pozna, zrazu ti pride do guildy progenitus do tyzdna je oficir, za chvilu pride Meister, poviem mu vsetko co musi do raidu mat, talenty atd, potom si bez akehokolvek respektu zacne na mna otvarat hubu tak toto ja trpiet nebudem

Todle je přesně ono - co záleží na tom, jak dlouho v guildě jsi !? Už několikrát jsme tu řešili, že každý hlas tu má stejnou váhu!
Já se rozhodně nemíním s nikým hádat, proto s tebou tuhle debatu uzavírám astorre, ale říkám ti narovinu - v raide, ve kterém budu já, a budeš něco takového zkoušet .. no dopředu si to rozmysli.

Další věc - proč tolik bojuješ proti Meisterovi? Pokud chceš, napiš se sem, a lidé budou mít šanci se v dalším tropicu vyjádřit i o tobě, zda ti tu důvěru být officier dají nebo ne.
Nebo napiš kohokoli jinného, od toho tu ten topic je.
Návrat nahoru Goto down
Fido
Ukecanec



Poèet pøíspìvkù : 198
Bodíky : 248
Reputace :) : 11
Join date : 16. 10. 09
Age : 39

Officieři Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři EmptyMon Dec 14, 2009 5:21 pm

Není náhodou úplně jedno kdo má a kdo nemá rank oficír!? Důležité je to, co každý jednotlivec dělá, čím je prospěšný. ti, kteří jsou online více a mají více zkušeností, by se měli logicky více zapojovat do vedení guildy. Zásadnější otázky zde neřeší vedení guildy, ale všichni momentálně online pozvaní lidé, žádná předem domluvená každotýdenní "oficírská porada". Úlohy by měly bejt každopádně rozdělený, nemůže dělat jeden člověk všechno. Někdo by se měl starat o nábor (větřík) a nováčky obecně (zaškolení, pomoc s organizací preq atd.) Někdo by se měl starat o G banku a to nejen výběry, ale i zorganizovat vklady tak aby tam byl neustále dostatek všeho jídla a všech možných lektvarů a elixírů (dohodnout se s lidma kteří mají cooking, fishing, alchymii atd.). Dále by zde bylo třeba mít nějakého organizátora t4 dungů a 10man dungů. Dalšího organizátora t5 a t6 dungů včetně dkp leadera. Určitě by mohl být vytvořen jakýsi rank pro poradce, což by byli zkušení hráči, kteří jsou schopni začátečníkům poradit s talentama, s používáním spellů, profesema atd. Určitě by se hodil jakýsi diplomat, který by se staral o tok informací mezi spřátelenýma guildama a domlouval různé výpomoci atd. (tohle by byla asi nejlepší funkce pro GuMa). K čemu je momentálně rank oficír!? akorát k větším výběrům z guild banky. Osobně bych vám navrhoval, ať se na výše zmíněné posty udělá jakýsi konkurz. Podle mě je úplně jedno jedno, jak dlouho je ten či onen člověk v guildě, ale záleží na tom, jaké má schopnosti pro tu guildu něco dělat. Třeba takovej Meister je v EBR dva týdny, ale za tu dobu se snažil udělat víc věcí než Astorre, kterej tu je 7 měsíců, je sice dobrý, že neodmítá chodit i low dungy a že má stabilně velmi vysoký dmg, ale pokud např. právě Meister svýma nápadama a schopnostma přivede do guildy 5 schopnejch lidí, tak bych astorreho klidně nechal odejít jinam (a to do toho momentálně nezahrnuju slušný chování).

K organizování 25 raidů:
navrhoval bych -minimálně 3 dkp (raid) leadery
- znovuzavedení závazného používáni gemu a do něj vkládat raidy minimálně s týdenním předstihem, o používaném kanálu informovat spolupracující guildy a "donutit" je ho taky používat
- stanovit určitá pravidla chování v raidech a to např. během boje s bossem smí mluvit pouze raid leader a jeho asistenti; po dobu účasti v raidu bych doporučil vypnout si worldwide a pečlivě číst raid chat, což samozřejmě znamená konec spamu a používání tohoto chatu pouze k důležitým sdělením, např info o buffech a podobně;
- zpřehlednení a zjednodušení množství dkp za bosse (viz holyho návrh v jiném topiku)
- pokud se daný den raid nedojde, tak se může docházet až tehdy, když se nebude krýt s jinou naplánovanou akcí (viz včerejší Hyjal/SSC)
- určitě bych zavedl paušální -dkp za afk u bosse např. 1-5 dkp/minuta (samozřejmě je rozdíl, když někomu uprostřed boje s bossem zazvoní zvonek a on musí jít otevřít a nebo když si jde člověk jen honit vocas do ledničky)

Toť asi pro začátek, až si ještě vzpomenu na další věci, tak je sem napíšu.
Návrat nahoru Goto down
Ellias
Ukecánek
Ellias


Poèet pøíspìvkù : 51
Bodíky : 56
Reputace :) : 1
Join date : 12. 11. 09
Age : 35
Location : Brno

Officieři Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři EmptyMon Dec 14, 2009 8:28 pm

Fido napsal si to opravdu skvele. Presne tohle potrebujeme...
Tohle je podle me cesta ze zahuby EBR, doufam ze si to nekdo vezme na starost a opravdu nekdo ty konkurzy na dane funkce udela, zprisni se pravidla pri raidech a zacnou se rozvavat -dkp za spamovani chatu a VT. Tohle je podle me realne reseni.
Návrat nahoru Goto down
Meister
Ukecánek



Poèet pøíspìvkù : 92
Bodíky : 114
Reputace :) : 1
Join date : 15. 11. 09
Age : 30
Location : Ostrava

Officieři Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři EmptyMon Dec 14, 2009 8:46 pm

Muj nazor na officeery
Vitrsavany - Ten uz tedka asi zajistuje vetsinu veci (od naboru po raidy)..takze dekujem
Varousek - Neskutecne v poho clovek,kdyz uz je online a muze,tak prosbu o pomoc nikdy neodmitne,at de o cokoli,jen uz nebyva tak casto online Sad..spis uz malokdy jen
Katyy - od doby co sem v guilde(mesic),tak uz Katyy nehraje Sad..takze ji neznam..jen ji znam jako spammerku z forka Razz (ale ne spammerka typu Spejhlic..myslim v dobrem)..ale aspon to forko zije Wink
Rikous - tak samo,kdyz je potreba nejlepsi dpsko,de za Rickyho,kdyz chybi heal,de za Thrallka a kdyz chybi tank de za Blacka,proste,ridi se tim,co guilda potrebuje,ale nadavat sem ho kvuli tomu jeste nevidel (stejne jako Obrc)..jen tak dal Smile
Aldric - na raidy chodi..DKP leader to je..ale tim asi konci vsechno co ho vidim delat Sad (ale na 99,99% se pletu Wink
Devi - velice rozumny clovek,raid leader jak ma byt..

Ke kazdemu officeerovi bych mohl psat to same vicemenne,tak sem nevedel co psat,tak to je neoriginalni no..Kazdopadne vsechny bych pochvalil a zkritizovat neni moc co.A ono,v officeerech neni problem sebemensi (snad krom neaktivni Katyy).Sice uz nehrajou tak casto jako driv,ale kazdy den co hraju tak je online aspon 1 z nich (popr. Nerrisa). Nejlepsi zkusenosti mam s Rikym a Varousem,ale tim nechcu nejak nedocenovat Vetrika,Deviho,Aldrica...Max jedine co me napadlo je udelat takovou guildovni hierarchii novejsi..kde vsechna tiha nebude lezet jen na officeerech..ale o tom by se muselo poradne popremyslet (zkusim to vykutit nejak,ale tedka sou ve skole hektictejsi dny a budou az do Vanoc (+ Leden hlavne),tak to tu pak nekdy hodim treba.Nevim jesi jeste tenhle tyden,popr. o vikendu,ale behem Vanocnich prazdnin 100%.
Návrat nahoru Goto down
Ellias
Ukecánek
Ellias


Poèet pøíspìvkù : 51
Bodíky : 56
Reputace :) : 1
Join date : 12. 11. 09
Age : 35
Location : Brno

Officieři Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři EmptyMon Dec 14, 2009 8:55 pm

Meister myslim ze Fido to napsal vice nez dobre a drzel bych se jeho napadu... Tim ti samo nebranim nic vymyslet bounce
Návrat nahoru Goto down
Aldric
Admin
Aldric


Poèet pøíspìvkù : 308
Bodíky : 485
Reputace :) : 4
Join date : 06. 10. 09
Location : Trutnov

Officieři Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři EmptyMon Dec 14, 2009 8:56 pm

s tim se na 99,99% nepletes Wink ... ja kdyz uz ma cas ... tak maximalne na raid ... popripade kdyz je potreba nejaky hero ... takze se fakt nepletes bounce

EDIT 1: hold osobní život mi je přednější než nějaká hra
EDIT 2 : Nejsem offik Very Happy tak nvm proc me tu mate Very Happy
EDIT 3 : Editoval jsem z EDIT =>EDIT 1
Návrat nahoru Goto down
https://rabbits.forumczech.com
Varousek
Ukecanec
Varousek


Poèet pøíspìvkù : 152
Bodíky : 198
Reputace :) : 12
Join date : 01. 11. 09
Age : 32
Location : Týniště nad Orlicí

Officieři Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři EmptyMon Dec 14, 2009 9:31 pm

Tak jo lidi, dohodněme se na určitém čase, kdy bude mít nejvíc z nás čas a sejděme se na vt. Prořešíme tam cokoli o guildě, lidech atd.
Návrat nahoru Goto down
Meister
Ukecánek



Poèet pøíspìvkù : 92
Bodíky : 114
Reputace :) : 1
Join date : 15. 11. 09
Age : 30
Location : Ostrava

Officieři Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři EmptyMon Dec 14, 2009 9:51 pm

Ke zbytku topicu:
Varousi diky moc za projevenou duveru,ze si me navrhl.Stejne tak dekuju Rickymu,Katyy a dalsim za podporu.
Astorre
Mas pravdu,sem v guilde kratce,teprve mesic a ty si tady 7 mesicu,takze te chapu,ze silne protestujes vuci me,ale kdyz uz protestujes a ohanis se tim,jak dlouho si v guilde ty,tak mi rekni,proc si sem nenapsal sve jmeno??? A jesi bys chtel dat officeera nekomu kdo je v guilde dele nez ty (a je aktivni),tak se obavam ze takovych lidi moc nenajdes,jestli vubec nekoho..A dale,nejsem Progenitus a ten rank officeer neznamena nic zas tak extra (krom vetsich vyberu z Guild Banky,jak napsal Fido,ale za celou dobu,co sem u EBR sem jeste nevybral jedinou vec z guild banky..ale je fakt,ze tam toho taky zatim nedavam nejak moc,na tom zapracuju Smile.Jedine co pribude,budou povinnosti,a vetsina se urcite bude dat vykonavat i bez toho ranku,o ktery ti tak de..A pokud se kouknes,tak z toho stareho dobreho jadra uz malokdo hraje casto..takze bude bohuzel potreba sverovat povinnosti i tem novejsim lidem..Ale jinak Astorre..v jednom mas pravdu..chodis kazdy 25-man raid,sice malokery dojdes (ale za to ty nemuzes,ale rodice a navic na vetsinu raidu si),tohle se ocenit musi Wink.Ale jedna vec by me zajimala hodne moc,kdy sem si na tebe otviral hubu? Max kdyz ses navazel do mne,popr. kdyz sem s tebou nesouhlasil,ale nadaval sem ti snad nekdy??Ty uz se me do pi*e parkrat poslal,ale ja tebe snad nekdy???Videl si me rict jedine sproste slovo na tebe nebo na kohokoli jineho???A Astorre,sice si sluzebne jeden z nejstrarsich,ale v realnem svete si jeden z tech mladsich (nevim kolik mas,ci 14 nebo 15,nevim to,omlouvam se,ja nejsem zas o tolik roku starsi,ale kdyz te vidim nadavat nekomu,kdo je o 5 nebo o vic roku starsi,tak to se mi nelibi)...A s talentama si mi pomahal ty a Ricky,ano dekuju,ale jinak s vecma do raidu jak si rikal mi spis pomahal Ricky nez ty...ale to je jedno uplne..a posledni vec k tobe,jak si napsal,ze jesi se ja stanu officeerem,tak ty leavujes guildu,tak tohle je nejvetsi kktina..vzdycky se to da nejak vyresit..nikdy se proste nemuze shodnout kazdy s kazdym,100 lidi,100 chuti jak se rika..

Fido
Jako vzdy si to krasne a vystizne sepsal..ty a Holyrey..o vas dvou to plati nejvice..mas uplnou pravdu..

A kdyz sem se dival do guild seznamu (specialne sem kvuli tomu zapnul WoW Very Happy),tak sem tam videl jeste par jmen,kterym bych sveril primo Officeera momentalne (ale jak sem psal,zkusim vymyslet nejakou hierarchii,kde bude mit vice lidi vice povinnosti,takze to bude rozlozeno,at vse neni jen na officeerech)..napsal sem tu 5 jmen z guildy,ktere sou tam sluzebne dele,takze by snd nikdo proti nim nic mit nemel Smile...a kdyby to slo..Fido by byl pro me nejidealnejsi volba Very Happy

Holyrey - ticha voda,brehy mele,ikdyz se Holy malokdy zapojuje aktivne do hadek a tady na forko,tak ale kdyz uz neco napise,stoji to za to.Navic patri i k tem nejlepsim DPSkum a v guilde je dluho
Obrc - starsi,vyzraly clovek,main tank navic,ale kazdy raid chodi az do konce,kazdeho raidu se zucastnuje
Shoopca - kdyz uz Katyy nehraje,tak proste Terez napsat musim Smile...ale napsal bych ji i kdyby Katyy jeste hrala Very Happy..pomuze vzdycky,kdyz ji nekdo poprosi,na pokec primo idelani clovek Razz (ale to neni duvod na officeera,vim Sad
Altairr a Romaninho - nevim co k nim napsat,spis sem je tu napsal jako dalsi moznosti kdybyste zamitli predesle moznosti.Ono,tihle dva + Astorre,Sydharta,Zukzuk..tohle je pro me skupinka lidi,ktera bych sveril nejake povinnosti asi - takovi assistenti a prave ruky officeeru asi..to je pro zatim asi vse..ale jak se znam..stejne tu zase za chvili neco napisu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
astorre
Ukecánek



Poèet pøíspìvkù : 145
Bodíky : 165
Reputace :) : 0
Join date : 11. 10. 09

Officieři Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři EmptyMon Dec 14, 2009 10:02 pm

v zivote som bezdovodne nikomu nenadaval a proti nikomu z guildy som nemieril nadavky, iba ak po nejakom konflikte, a svoje meno na oficira som nenapisal koli tomu ze nemam podporu guildy, ked treba dpska tak to som najlepsi, ked sa jedna o dalsie veci tak ta nik nepozna, neviem ako ostatny ale podla mna zalezi na ranku a nie koli vyberom z gb ale koli tomu ze ked sa clovek pozrie na tie ranky a vidi tam oficir tak si pomysli ze ten clovek tu je uz dost dlho a nieco uz s tou guildou prezil
Návrat nahoru Goto down
Fix3
Ukecanec
Fix3


Poèet pøíspìvkù : 271
Bodíky : 363
Reputace :) : 1
Join date : 08. 10. 09
Age : 39
Location : Hradec Kralove

Officieři Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři EmptyMon Dec 14, 2009 10:09 pm

Varousek napsal:
Tak jo lidi, dohodněme se na určitém čase, kdy bude mít nejvíc z nás čas a sejděme se na vt. Prořešíme tam cokoli o guildě, lidech atd.

Navrhuji VT sraz o vejkendu.... Exclamation Exclamation tento vejkend bohuzel asi nepujde pac se kona Hradec a okoli sraz...takze co takhle 27.12. 2009 Exclamation Exclamation

EDIT: Jiz neplatny navrh..vara to vyresil Very Happy


Naposledy upravil Fix3 dne Tue Dec 15, 2009 12:34 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Holy
Ukecánek



Poèet pøíspìvkù : 15
Bodíky : 20
Reputace :) : 1
Join date : 10. 10. 09

Officieři Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři EmptyMon Dec 14, 2009 11:30 pm

Fido napsal:
Není náhodou úplně jedno kdo má a kdo nemá rank oficír!? Důležité je to, co každý jednotlivec dělá, čím je prospěšný. ti, kteří jsou online více a mají více zkušeností, by se měli logicky více zapojovat do vedení guildy. Zásadnější otázky zde neřeší vedení guildy, ale všichni momentálně online pozvaní lidé, žádná předem domluvená každotýdenní "oficírská porada". Úlohy by měly bejt každopádně rozdělený, nemůže dělat jeden člověk všechno. Někdo by se měl starat o nábor (větřík) a nováčky obecně (zaškolení, pomoc s organizací preq atd.) Někdo by se měl starat o G banku a to nejen výběry, ale i zorganizovat vklady tak aby tam byl neustále dostatek všeho jídla a všech možných lektvarů a elixírů (dohodnout se s lidma kteří mají cooking, fishing, alchymii atd.). Dále by zde bylo třeba mít nějakého organizátora t4 dungů a 10man dungů. Dalšího organizátora t5 a t6 dungů včetně dkp leadera. Určitě by mohl být vytvořen jakýsi rank pro poradce, což by byli zkušení hráči, kteří jsou schopni začátečníkům poradit s talentama, s používáním spellů, profesema atd. Určitě by se hodil jakýsi diplomat, který by se staral o tok informací mezi spřátelenýma guildama a domlouval různé výpomoci atd. (tohle by byla asi nejlepší funkce pro GuMa). K čemu je momentálně rank oficír!? akorát k větším výběrům z guild banky. Osobně bych vám navrhoval, ať se na výše zmíněné posty udělá jakýsi konkurz. Podle mě je úplně jedno jedno, jak dlouho je ten či onen člověk v guildě, ale záleží na tom, jaké má schopnosti pro tu guildu něco dělat. Třeba takovej Meister je v EBR dva týdny, ale za tu dobu se snažil udělat víc věcí než Astorre, kterej tu je 7 měsíců, je sice dobrý, že neodmítá chodit i low dungy a že má stabilně velmi vysoký dmg, ale pokud např. právě Meister svýma nápadama a schopnostma přivede do guildy 5 schopnejch lidí, tak bych astorreho klidně nechal odejít jinam (a to do toho momentálně nezahrnuju slušný chování).

K organizování 25 raidů:
navrhoval bych -minimálně 3 dkp (raid) leadery
- znovuzavedení závazného používáni gemu a do něj vkládat raidy minimálně s týdenním předstihem, o používaném kanálu informovat spolupracující guildy a "donutit" je ho taky používat
- stanovit určitá pravidla chování v raidech a to např. během boje s bossem smí mluvit pouze raid leader a jeho asistenti; po dobu účasti v raidu bych doporučil vypnout si worldwide a pečlivě číst raid chat, což samozřejmě znamená konec spamu a používání tohoto chatu pouze k důležitým sdělením, např info o buffech a podobně;
- zpřehlednení a zjednodušení množství dkp za bosse (viz holyho návrh v jiném topiku)
- pokud se daný den raid nedojde, tak se může docházet až tehdy, když se nebude krýt s jinou naplánovanou akcí (viz včerejší Hyjal/SSC)
- určitě bych zavedl paušální -dkp za afk u bosse např. 1-5 dkp/minuta (samozřejmě je rozdíl, když někomu uprostřed boje s bossem zazvoní zvonek a on musí jít otevřít a nebo když si jde člověk jen honit vocas do ledničky)

Toť asi pro začátek, až si ještě vzpomenu na další věci, tak je sem napíšu.

Vydavatelství albatros xD
Název knihy : Myšlenky a umysly fiďy xD
Zavěr k knize : Kdo to má kua číst xD, ale souhlasim ve všem.
Návrat nahoru Goto down
shoopca
Ukecanec
shoopca


Poèet pøíspìvkù : 176
Bodíky : 187
Reputace :) : 0
Join date : 07. 10. 09
Age : 31
Location : HK

Officieři Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři EmptyMon Dec 14, 2009 11:58 pm

Meister napsal:

Shoopca - kdyz uz Katyy nehraje,tak proste Terez napsat musim Smile...ale napsal bych ji i kdyby Katyy jeste hrala Very Happy..pomuze vzdycky,kdyz ji nekdo poprosi,na pokec primo idelani clovek Razz (ale to neni duvod na officeera,vim Sad

dik moc Very Happy je sice pravda ze vymetam cokoliv co se mi rekne a kdyz mam cas...od hera po 25 raidy..at to bylo za me jako heal nebo rikouse nebo aldrica za dps to bylo jedno .... mela sem parkrat i dkp ...za poslednich par mesicu sem nebyla mozna tak na posledni vikend a mozna 2 dalsi raidy mimo ....ale myslim si ze offic neni pro me Very Happy ...ja nemam respekt ani ho mit nikdy nebudu Very Happy a offic bez respektu je vam na nic Razz ...jak rikas ty...podle me sem jen na pokec a kdyz budes potrebovat rada pomuzu (samozrejme ne jen konkretne tobe ale i ostatnim) ....a i kdyby sem mela respekt pro me je dulezitejsi Aldric ...a nevim jak casto ted budu hrat afro
Návrat nahoru Goto down
Rikous
Malej spammer
Rikous


Poèet pøíspìvkù : 332
Bodíky : 365
Reputace :) : 0
Join date : 07. 10. 09
Age : 32
Location : Ústí nad Orlicí

Officieři Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři EmptyTue Dec 15, 2009 12:47 am

užívej RL Smile
Návrat nahoru Goto down
http://burned-rabbits.ic.cz/
Sponsored content





Officieři Empty
PříspěvekPředmět: Re: Officieři   Officieři Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Officieři
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Elite burned Rabbits :: Přihlášky :: Nábor-
Přejdi na: