Elite burned Rabbits
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elite burned Rabbits
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter

Goto down 
+4
Varousek
Fido
Fix3
Aldric
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Aldric
Admin
Aldric


Poèet pøíspìvkù : 308
Bodíky : 485
Reputace :) : 4
Join date : 06. 10. 09
Location : Trutnov

ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter   ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter - Stránka 2 EmptyThu Nov 05, 2009 2:10 pm

mno na worldwide nelezu Smile uz nechci mute 10 000 jako minule ... ale kdyz je v guilde a mas ho mute tak stejne o nem nevis ... si rikas co ty lidi blaznej Very Happy pak kouknu vedle na postavu on tam mluvi ten dotycnej tak si rikam aspon se m o nic neprisel ...
Návrat nahoru Goto down
https://rabbits.forumczech.com
Kate93
Malej spammer
Kate93


Poèet pøíspìvkù : 460
Bodíky : 485
Reputace :) : -2
Join date : 10. 10. 09
Age : 30
Location : Jablonec nad Nisou

ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter   ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter - Stránka 2 EmptyThu Nov 05, 2009 2:11 pm

jj, ignore řeší všechno Smile xD
Návrat nahoru Goto down
http://www.x-dance.cz
Fido
Ukecanec



Poèet pøíspìvkù : 198
Bodíky : 248
Reputace :) : 11
Join date : 16. 10. 09
Age : 39

ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter   ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter - Stránka 2 EmptyThu Nov 05, 2009 6:00 pm

Taky jsem vždycky v guildě měl někoho s kym se nesnesu a tak jsem ho měl a mám v ignore, když se s nim nechceš ani bavit, tak i mute na vt. Pokud ten člověk bude dělat bordel v 10-25raidech tak se holt brát nebude a pak si může odejít. Každej má nárok na chybu, jsme jen lidi (asi většina), důležitý je, jak se k té chybě ten člověk postaví. Klidně bych mohl jmenovat několik dříve neschopnejch lidí, kteří se vybrousili (byli vybroušeni) do podoby x-karátového diamantu.
Návrat nahoru Goto down
Fix3
Ukecanec
Fix3


Poèet pøíspìvkù : 271
Bodíky : 363
Reputace :) : 1
Join date : 08. 10. 09
Age : 39
Location : Hradec Kralove

ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter   ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter - Stránka 2 EmptyThu Nov 05, 2009 6:39 pm

Fido napsal:
Taky jsem vždycky v guildě měl někoho s kym se nesnesu a tak jsem ho měl a mám v ignore, když se s nim nechceš ani bavit, tak i mute na vt. Pokud ten člověk bude dělat bordel v 10-25raidech tak se holt brát nebude a pak si může odejít. Každej má nárok na chybu, jsme jen lidi (asi většina), důležitý je, jak se k té chybě ten člověk postaví. Klidně bych mohl jmenovat několik dříve neschopnejch lidí, kteří se vybrousili (byli vybroušeni) do podoby x-karátového diamantu.

lol! jooo stimhle s fidou souhlasim.....Viz. puvodni Orisk..drive strasny pako ale dneska jede jako drak(sorry orisku ale ses krasnej priklad) lol!


citace :
btw ... k tem prihlaskam se tu mate vyjadrit ... kdyby to bylo jen na vedeni tak se to ani na to forum davat nebude !


Mno budu rad kdyz se budete vyjadrovat...nejsem tu furt a nemohu kazdeho adepta hlidat, proto prosim ctete forum a referujte....aby nedoslo na to ze Progenitus je rozlicenej na Xfire a vlitne na me ze sem toho PiP prijal...jak to mam vedet kdyz nikdo nic nenapise Exclamation Neutral
Návrat nahoru Goto down
Kate93
Malej spammer
Kate93


Poèet pøíspìvkù : 460
Bodíky : 485
Reputace :) : -2
Join date : 10. 10. 09
Age : 30
Location : Jablonec nad Nisou

ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter   ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter - Stránka 2 EmptyThu Nov 05, 2009 6:41 pm

neboj, my se polepšíme xDDD.....
Návrat nahoru Goto down
http://www.x-dance.cz
Aldric
Admin
Aldric


Poèet pøíspìvkù : 308
Bodíky : 485
Reputace :) : 4
Join date : 06. 10. 09
Location : Trutnov

ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter   ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter - Stránka 2 EmptyThu Nov 05, 2009 7:01 pm

Fix3 napsal:

Mno budu rad kdyz se budete vyjadrovat...nejsem tu furt a nemohu kazdeho adepta hlidat, proto prosim ctete forum a referujte....aby nedoslo na to ze Progenitus je rozlicenej na Xfire a vlitne na me ze sem toho PiP prijal...jak to mam vedet kdyz nikdo nic nenapise Exclamation Neutral

navic je to tu vzdy dost dlouho abz stze mohli reagovat ... neni to tu jeden den a hned druhej se prijima
Návrat nahoru Goto down
https://rabbits.forumczech.com
Progenitus
Ukecánek



Poèet pøíspìvkù : 112
Bodíky : 117
Reputace :) : 0
Join date : 27. 10. 09

ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter   ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter - Stránka 2 EmptyFri Nov 06, 2009 9:58 am

Myslim ze jsem hned na zacatku napsal, ze vim ze je moje chyba, ze jsem se na tu prihlasku nepodival a nerekl to driv... Tak mi to klidne muzes vytknout jeste 3x, ale myslim ze zadneho efektu tim nedosahnes...

Jinak k xfirovi, nevidel jsem ho ze by sel nakydung s guildou, ze by schanel pve ekvip nebo jakakoliv aktivita (a neni to proto ze ho mam v ignoru)... Asi ma chlapec jeste porad tezky obdobi...
Návrat nahoru Goto down
Aldric
Admin
Aldric


Poèet pøíspìvkù : 308
Bodíky : 485
Reputace :) : 4
Join date : 06. 10. 09
Location : Trutnov

ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter   ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter - Stránka 2 EmptyFri Nov 06, 2009 10:00 am

jenze je to duvod konfliktu z vasi blbosti Smile
Návrat nahoru Goto down
https://rabbits.forumczech.com
Fix3
Ukecanec
Fix3


Poèet pøíspìvkù : 271
Bodíky : 363
Reputace :) : 1
Join date : 08. 10. 09
Age : 39
Location : Hradec Kralove

ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter   ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter - Stránka 2 EmptyFri Nov 06, 2009 12:14 pm

Progenitus napsal:
Myslim ze jsem hned na zacatku napsal, ze vim ze je moje chyba, ze jsem se na tu prihlasku nepodival a nerekl to driv... Tak mi to klidne muzes vytknout jeste 3x, ale myslim ze zadneho efektu tim nedosahnes...

Jinak k xfirovi, nevidel jsem ho ze by sel nakydung s guildou, ze by schanel pve ekvip nebo jakakoliv aktivita (a neni to proto ze ho mam v ignoru)... Asi ma chlapec jeste porad tezky obdobi...


Abych te upozornil tak muj prispevek byl adresovan Hromadne Very Happy Very Happy


tezky obdobi.... lol! lol! a kdo ho nema lol!
Návrat nahoru Goto down
Progenitus
Ukecánek



Poèet pøíspìvkù : 112
Bodíky : 117
Reputace :) : 0
Join date : 27. 10. 09

ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter   ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter - Stránka 2 EmptyFri Nov 06, 2009 8:01 pm

To co dneska predvadi v tom SSC je snad moc nejen na me...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter   ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter - Stránka 2 EmptyFri Nov 06, 2009 8:43 pm

OMG co to zase kecas?!
jsem uplne v klidu
nebo zavidis ze mam T5 head token?!
Návrat nahoru Goto down
Fido
Ukecanec



Poèet pøíspìvkù : 198
Bodíky : 248
Reputace :) : 11
Join date : 16. 10. 09
Age : 39

ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter   ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter - Stránka 2 EmptyFri Nov 06, 2009 8:49 pm

Roztrhejte si občanky, pokud vám je teda vůbec dali.
Návrat nahoru Goto down
Progenitus
Ukecánek



Poèet pøíspìvkù : 112
Bodíky : 117
Reputace :) : 0
Join date : 27. 10. 09

ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter   ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter - Stránka 2 EmptyFri Nov 06, 2009 8:51 pm

rofl, zavidim ti t5 urcite no Very Happy.... Vsak vsici na tebe rvou at drzis hubu, kdyz je potreba rikat whirlwind a ty tam rves kktiny jako ze nemas svyho demona atd... celej dung trepes kktiny, dmg nemas skoro zadny. Spamujes lidi at ti reknou kde vymenis token behem dungu, az ti na vnt musi rict at uz drzis hubu atd. Proste nevim, ze bych kdy videl nekoho vic dmntniho na raidu.

PS: Navic se behem dungu pta jak funguje dkp a podobny veci ktery ma mit projity pred podanim prihlasky...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter   ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter - Stránka 2 EmptyFri Nov 06, 2009 9:00 pm

Nechapu o co ti jde... machrovat na me?!
Návrat nahoru Goto down
Varousek
Ukecanec
Varousek


Poèet pøíspìvkù : 152
Bodíky : 198
Reputace :) : 12
Join date : 01. 11. 09
Age : 32
Location : Týniště nad Orlicí

ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter   ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter - Stránka 2 EmptyFri Nov 06, 2009 9:24 pm

To už by stačilo, a tím myslímn Vás oba. Vaším vhováním bych v guildě nejradši neviděl nikoho z Vás. ( myslím pouze vyjadřování na fóru ).
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter   ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter - Stránka 2 EmptyFri Nov 06, 2009 9:36 pm

Ja chci prestat ale Progenitus si furt zacina omg
Návrat nahoru Goto down
Progenitus
Ukecánek



Poèet pøíspìvkù : 112
Bodíky : 117
Reputace :) : 0
Join date : 27. 10. 09

ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter   ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter - Stránka 2 EmptyFri Nov 06, 2009 9:48 pm

Jasny ja jsem ten zlej a ty ten hodnej... to sry, ale to je moc na me. Nemam zapotrebi nechad do sebe jebat od jinejch lidi kvuli tomu, ze se snazim ukazat co jsi za individium... koncim.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter   ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter - Stránka 2 EmptyFri Nov 06, 2009 10:02 pm

omg prestal jsem se do tebe navazet a ty znova a znova zacinas... (prispevek o SSC)....
a nerikam ze jsem ten dobrej

EDIT: navrhuju zamknuti tohoto topicku
Návrat nahoru Goto down
Aldric
Admin
Aldric


Poèet pøíspìvkù : 308
Bodíky : 485
Reputace :) : 4
Join date : 06. 10. 09
Location : Trutnov

ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter   ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter - Stránka 2 EmptySat Nov 07, 2009 2:29 pm

varous ma pravdu ... rpestante ... a ty rpogenitus furt nezacinej ... zadenj ucenej z nebe nespadl ... tak klidni hormon !!!! neda se tmo uz jinak rict jak demence z PROGENITUSOVI strany !!! CLOCK
Návrat nahoru Goto down
https://rabbits.forumczech.com
Fix3
Ukecanec
Fix3


Poèet pøíspìvkù : 271
Bodíky : 363
Reputace :) : 1
Join date : 08. 10. 09
Age : 39
Location : Hradec Kralove

ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter   ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter - Stránka 2 EmptySat Nov 07, 2009 9:19 pm

V Y H O Z E N




resp. nez sem ho stacil kick tak vzal roha.
Po nekolika stiznoti clenu a pro svoje neslusne chovani.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter   ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
ZNOVA !!!!!! Xfiree 70 Hunter
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Xfiree -70 hunter
» hadrik 70 hunter
» BigSmouk ted 15 hunter
» Radekbrdy 70 hunter (pvp)
» Tensor 70 hunter

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Elite burned Rabbits :: Přihlášky :: Uzavřené přihlášky-
Přejdi na: