Elite burned Rabbits
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elite burned Rabbits
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Nábory - změna ?

Goto down 
+6
Aldric
compact
Fix3
Fido
Meister
Varousek
10 posters
AutorZpráva
Varousek
Ukecanec
Varousek


Poèet pøíspìvkù : 152
Bodíky : 198
Reputace :) : 12
Join date : 01. 11. 09
Age : 32
Location : Týniště nad Orlicí

Nábory - změna ? Empty
PříspěvekPředmět: Nábory - změna ?   Nábory - změna ? EmptySun Dec 20, 2009 11:04 pm

Zdravím,

Mám tu jen takový návrh, možná je pro někoho nepochopitelný, ale mně připadá celkem rozumný.
A tedy - proč dávat přihlášky, když můžeme testovat lidi rovnou v guildě? Byly by řekněme dva ranky in-test, z nichž jeden by byl pro lidi, o kterých už něco víme, a ten druhý by byl pro lidi, o kterých nevíme nic. A proč to píšu? Protože mi přijde blbý někoho vzít jen na základě přihlášky. Dostal by testovací rank úplně každý(70.lvl) a třeba po týdnu by se rozhodlo co s ním.
Někomu se ta přihláška nemusí povést, může být v těžké životní situaci, nebo něco podobného, a prostě se nebude nějaký čas chovat normálně.

Pište sem na to jaké-koli názory, ale nepište pouze ano/ne - připište důvod/připomínky.
Návrat nahoru Goto down
Meister
Ukecánek



Poèet pøíspìvkù : 92
Bodíky : 114
Reputace :) : 1
Join date : 15. 11. 09
Age : 30
Location : Ostrava

Nábory - změna ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nábory - změna ?   Nábory - změna ? EmptySun Dec 20, 2009 11:40 pm

Varousek napsal:
Zdravím,

Mám tu jen takový návrh, možná je pro někoho nepochopitelný, ale mně připadá celkem rozumný.
A tedy - proč dávat přihlášky, když můžeme testovat lidi rovnou v guildě? Byly by řekněme dva ranky in-test, z nichž jeden by byl pro lidi, o kterých už něco víme, a ten druhý by byl pro lidi, o kterých nevíme nic. A proč to píšu? Protože mi přijde blbý někoho vzít jen na základě přihlášky. Dostal by testovací rank úplně každý(70.lvl) a třeba po týdnu by se rozhodlo co s ním.
Někomu se ta přihláška nemusí povést, může být v těžké životní situaci, nebo něco podobného, a prostě se nebude nějaký čas chovat normálně.

Pište sem na to jaké-koli názory, ale nepište pouze ano/ne - připište důvod/připomínky.


Mi to pripada docela rozumne...mozna bych to tak i udelal..chvalim Varo Smile..ale byl by to doceal tezky nezvyk..jenze k nam uz ani moc lidi stejne nechce posledni dobou..Sad
Návrat nahoru Goto down
Fido
Ukecanec



Poèet pøíspìvkù : 198
Bodíky : 248
Reputace :) : 11
Join date : 16. 10. 09
Age : 39

Nábory - změna ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nábory - změna ?   Nábory - změna ? EmptyMon Dec 21, 2009 10:07 am

Jsem před časem navrhoval, ať je každej přijat na zkušební dobu a pak rozhodnuto co a jak a nim dál. Když bude dělat kraviny hned druhej den, tak holt poletí. Ale chtělo by to sem do náboru místo přhlášky psát kdo a kdy byl přijat a kdy mu končí zkušební doba. Mezitím by se sem psali názory.
Návrat nahoru Goto down
Varousek
Ukecanec
Varousek


Poèet pøíspìvkù : 152
Bodíky : 198
Reputace :) : 12
Join date : 01. 11. 09
Age : 32
Location : Týniště nad Orlicí

Nábory - změna ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nábory - změna ?   Nábory - změna ? EmptyMon Dec 21, 2009 10:11 am

Tak nějak jsem to chtěl, todle je jen hrubý návrh, jak by to mohlo být( na mobilu se mi nechtěj psát slohovky:D )
Návrat nahoru Goto down
Varousek
Ukecanec
Varousek


Poèet pøíspìvkù : 152
Bodíky : 198
Reputace :) : 12
Join date : 01. 11. 09
Age : 32
Location : Týniště nad Orlicí

Nábory - změna ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nábory - změna ?   Nábory - změna ? EmptyMon Dec 21, 2009 1:32 pm

Btw, tento topic tu nenechám dlouho, ještě dnes se rozhodne na základě vašich odpovědí. A pokud to dopadne kladně, tak ještě dnes začnu připravovat systém těchto změn.
Návrat nahoru Goto down
Varousek
Ukecanec
Varousek


Poèet pøíspìvkù : 152
Bodíky : 198
Reputace :) : 12
Join date : 01. 11. 09
Age : 32
Location : Týniště nad Orlicí

Nábory - změna ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nábory - změna ?   Nábory - změna ? EmptyMon Dec 21, 2009 5:26 pm

Nu, tak moc jste mi toho sem nenapsali, ale to něco málo bylo kladné, tudíž jen co budu na pc začnu připravovat to, co bude při této změně potřeba.
Návrat nahoru Goto down
Fix3
Ukecanec
Fix3


Poèet pøíspìvkù : 271
Bodíky : 363
Reputace :) : 1
Join date : 08. 10. 09
Age : 39
Location : Hradec Kralove

Nábory - změna ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nábory - změna ?   Nábory - změna ? EmptyMon Dec 21, 2009 5:39 pm

Zdravim,....nemuzu nic napsat kdyz sem v praci Exclamation Mad Co se tice navrh nejak se mi nezamlouva ale skusit ho muzem....musime si uvedomit ze kdyz tohoto cloveka vezmes tak v tu chvily ma nad postavou EBR a podle toho ho lidi posuzuji...takze proto mam pri naboru na VT tak blbe dotazi na lidi abych vedel o koho jde cheers study albino

EDIT: dale by se musely stejne vyclenit nejake lidi na to aby tyto lidi hlidaly Very Happy
Návrat nahoru Goto down
compact
Ukecánek



Poèet pøíspìvkù : 12
Bodíky : 14
Reputace :) : -1
Join date : 08. 12. 09

Nábory - změna ? Empty
PříspěvekPředmět: ..   Nábory - změna ? EmptyTue Dec 22, 2009 2:00 pm

Asi tak.. Prostě může kazit pohled lidí na gildu - uvedu příklad : Někdo v Shattrahu začne spamovat /1 kurvyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Lidi si na něj shift-kliknou a vidí - Elite Burned Rabbits..
Takže nevím no ..
A hlídání ? Když bude něco dělat na WW tak to určitě budu vědět ^^
Návrat nahoru Goto down
Fix3
Ukecanec
Fix3


Poèet pøíspìvkù : 271
Bodíky : 363
Reputace :) : 1
Join date : 08. 10. 09
Age : 39
Location : Hradec Kralove

Nábory - změna ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nábory - změna ?   Nábory - změna ? EmptyTue Dec 22, 2009 8:02 pm

Nejde jenom o hlidani WW..ja osobne mam WW vypnute abych nemusel cist picoviny...ale o hlidani jak se ten clovek angazuje...chodi dungy..de mu to...je ochotnej poslouvat rady starsich atd... scratch study Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Fido
Ukecanec



Poèet pøíspìvkù : 198
Bodíky : 248
Reputace :) : 11
Join date : 16. 10. 09
Age : 39

Nábory - změna ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nábory - změna ?   Nábory - změna ? EmptyTue Dec 22, 2009 8:12 pm

Fix3 napsal:
Nejde jenom o hlidani WW..ja osobne mam WW vypnute abych nemusel cist picoviny...ale o hlidani jak se ten clovek angazuje...chodi dungy..de mu to...je ochotnej poslouvat rady starsich atd... scratch study Very Happy
Proto jsem psal aby se do topicu o nově přijatém členoi psali tyto poznatky: jako dělá bordel v guild chatu a na ww, radši jde areny než by šel magneta, už tejden nebyl online, apod. napsat by to sem mohl každej
Návrat nahoru Goto down
Meister
Ukecánek



Poèet pøíspìvkù : 92
Bodíky : 114
Reputace :) : 1
Join date : 15. 11. 09
Age : 30
Location : Ostrava

Nábory - změna ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nábory - změna ?   Nábory - změna ? EmptyTue Dec 22, 2009 9:49 pm

Na tohle uz ma Centuria svou vlastni novou guildu - Vycvikovy tabor Centurie Very Happy:D:D..ale musim,ze povedene.A ono je to riziko tak jako tak ho vzit to guildy na in test.Nosil by jemno EBR totiz...ale nevim nevim
Návrat nahoru Goto down
Aldric
Admin
Aldric


Poèet pøíspìvkù : 308
Bodíky : 485
Reputace :) : 4
Join date : 06. 10. 09
Location : Trutnov

Nábory - změna ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nábory - změna ?   Nábory - změna ? EmptyTue Dec 22, 2009 11:41 pm

hohohooooo Very Happy zalozime novou guildu Very Happy Kralicci Very Happy a budeme tam testovat Very Happy mam ji zalozit ? O_o lol! lol!

EDIT: aspon si nekde muzu otestovat aldricka ... co to je za vola .. jak se chova a tak dal Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://rabbits.forumczech.com
Fastdeath
Ukecánek
Fastdeath


Poèet pøíspìvkù : 9
Bodíky : 9
Reputace :) : 0
Join date : 04. 12. 09

Nábory - změna ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nábory - změna ?   Nábory - změna ? EmptyWed Dec 23, 2009 10:34 am

mam tomu rozumět tak že by se vždy raid nebo dung skladal z ERB a kdyby zbylo misto vzal by se nekdo steto vycvikove guildy? ale je to celkem dobrý nápad
Návrat nahoru Goto down
Mal.Kin
Ukecánek



Poèet pøíspìvkù : 102
Bodíky : 120
Reputace :) : 2
Join date : 03. 11. 09

Nábory - změna ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nábory - změna ?   Nábory - změna ? EmptyWed Dec 23, 2009 10:55 am

takova gilda mela existovat mnohem driv...ted si myslim je uz pozde a EBR uz nepatri mezi monopol co se tyka guild v PVE, tudiz si tohle dle meho ani neni mozne dovolit. To by se tam opravdu musel rekrutovat kazdy uz od 1. lvlu, byt tam staly dohled nad aktivitou tech hracu, vyjadrovani, jednani a zajmu...Tohle tu uz jednou bylo anti aliance a pathfinders...z AA se stala farma, bohuzel ji nikdy nehlidal a nespravoval, takze nikdo nevidel co se tam deje.
Návrat nahoru Goto down
http://ostrava.radiobrod.cz
Aldric
Admin
Aldric


Poèet pøíspìvkù : 308
Bodíky : 485
Reputace :) : 4
Join date : 06. 10. 09
Location : Trutnov

Nábory - změna ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nábory - změna ?   Nábory - změna ? EmptyWed Dec 23, 2009 11:14 am

ja myslim ze nikdy na tohle neni pozde Smile ... kdyz to je farma ... tak ty lidi se tam zdokonaluji ... i kdyz tam pujdou s tim nizsim levelem ... tak na 70 neni problem aby se resunuli do EBR ...

a jestli vam jde o to hlidani tak v tom by problem nebyl ... stacej mi 1 - 2 normalni lidi co maji zajem se v tomhle angazovat Smile
Návrat nahoru Goto down
https://rabbits.forumczech.com
Mal.Kin
Ukecánek



Poèet pøíspìvkù : 102
Bodíky : 120
Reputace :) : 2
Join date : 03. 11. 09

Nábory - změna ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nábory - změna ?   Nábory - změna ? EmptyWed Dec 23, 2009 11:24 am

s timhle bych pockal jak se vyvine situace po spojeni serveru... viz. topic ktery jsem tady rozvinul
Návrat nahoru Goto down
http://ostrava.radiobrod.cz
Aldric
Admin
Aldric


Poèet pøíspìvkù : 308
Bodíky : 485
Reputace :) : 4
Join date : 06. 10. 09
Location : Trutnov

Nábory - změna ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nábory - změna ?   Nábory - změna ? EmptyWed Dec 23, 2009 11:41 am

mno po tom spojeni bych se ani nedivil kdyby nas zustala pulka ... ze by zustali jen ty lidi ktery maj zajem raidovat ... ale me odsud nedostanete Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://rabbits.forumczech.com
Varousek
Ukecanec
Varousek


Poèet pøíspìvkù : 152
Bodíky : 198
Reputace :) : 12
Join date : 01. 11. 09
Age : 32
Location : Týniště nad Orlicí

Nábory - změna ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nábory - změna ?   Nábory - změna ? EmptyWed Dec 23, 2009 11:42 am

Mg lidi, žádná nová guilda se zakládat nebude. Bralo by se normálně do EBR, a tam by se hodnotilo. Aldrica bych případně poprosil, ať udělá sekci, kam budou moci jen členové guildy, kteří už testem postoupili, a psát tam posudky na onoho člověka.
Nedělejte mi tu z toho bordel, dvojité guildy jsem zažil dvakrát, a dvakrát se ta guilda rozpadla, takže NE.

O původním návrhu budu dál přemýšlet, protože odpovědi jsou vcelku vyrovnané.
A větříku, k tomu chování v guildě .... vážně myslíš, že to zjistíš podle jednoho rozhovoru ?.. To, že se mu tam někdo logne, že si někde najde hezkou přihlášku a podobně jsi v úvahu nevzal?... Řekni mi popravdě prosím, proč tento systém nechcdš?.. Nebo si můžu odpovědět sám?... A to, že se ti líbí mít moc nad tím, kdo do guildy půjde a kdo ne !?
Návrat nahoru Goto down
Aldric
Admin
Aldric


Poèet pøíspìvkù : 308
Bodíky : 485
Reputace :) : 4
Join date : 06. 10. 09
Location : Trutnov

Nábory - změna ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nábory - změna ?   Nábory - změna ? EmptyWed Dec 23, 2009 11:44 am

oukej 5 minut a je to tu Very Happy musim prijti na to jak se to dela Very Happy mam sklerozu
Návrat nahoru Goto down
https://rabbits.forumczech.com
Fix3
Ukecanec
Fix3


Poèet pøíspìvkù : 271
Bodíky : 363
Reputace :) : 1
Join date : 08. 10. 09
Age : 39
Location : Hradec Kralove

Nábory - změna ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nábory - změna ?   Nábory - změna ? EmptyWed Dec 23, 2009 11:46 am

Varousek napsal:
Mg lidi, žádná nová guilda se zakládat nebude. Bralo by se normálně do EBR, a tam by se hodnotilo. Aldrica bych případně poprosil, ať udělá sekci, kam budou moci jen členové guildy, kteří už testem postoupili, a psát tam posudky na onoho člověka.
Nedělejte mi tu z toho bordel, dvojité guildy jsem zažil dvakrát, a dvakrát se ta guilda rozpadla, takže NE.

O původním návrhu budu dál přemýšlet, protože odpovědi jsou vcelku vyrovnané.
A větříku, k tomu chování v guildě .... vážně myslíš, že to zjistíš podle jednoho rozhovoru ?.. To, že se mu tam někdo logne, že si někde najde hezkou přihlášku a podobně jsi v úvahu nevzal?... Řekni mi popravdě prosím, proč tento systém nechcdš?.. Nebo si můžu odpovědět sám?... A to, že se ti líbí mít moc nad tím, kdo do guildy půjde a kdo ne !?

OMG VARO...JEZIS...ACHJO...vis co me je jedno jak si to udelas...svuj nazor sem napsal vise v topicku a timto to neminim dale jiz resit a navic se vzdavam jakehokoliv naboru aby lidi vydeli ze mi ale opravdu nejde o moc....kdybi mi slo o moc tak nejsem u kraliku a sem GUm ve vlastni(+fidovy) guilde Knights of darkness JASNY VOE lol!

Edit: nezapomen na me stim spacakem...ho musim dneska Vratit santa Ti zavolam albino
Návrat nahoru Goto down
Flatley
Ukecánek



Poèet pøíspìvkù : 14
Bodíky : 14
Reputace :) : 0
Join date : 30. 10. 09

Nábory - změna ? Empty
PříspěvekPředmět: jojo   Nábory - změna ? EmptyThu Dec 24, 2009 11:31 pm

Jo určo...parádní nápad a možná by se mohli i brát členové,kteří nejsou 70lvl.Ale dávala by se jim na základě lvl na kterém se přijímají časová lhůta na doeXPení.Je prakticky jedno jestli vyexpí 70tku mimo guld a potom si podá přihlášku,nebo jestli to odexpí v guildě.Ale teoreticky se během XPení v guildě seznámí z hráči a může se na 70tce už rovnou zapojit. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Spejhlic
Ukecanec
Spejhlic


Poèet pøíspìvkù : 269
Bodíky : 300
Reputace :) : 3
Join date : 19. 10. 09
Age : 34
Location : Jablonec nad Nisou

Nábory - změna ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nábory - změna ?   Nábory - změna ? EmptySun Dec 27, 2009 7:46 pm

mohli byste přidat do přihlašovacího formuláře kolonku ze které guildy hráč přichází?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nábory - změna ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nábory - změna ?   Nábory - změna ? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Nábory - změna ?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Elite burned Rabbits :: Přihlášky :: Nábor-
Přejdi na: